Darz Bór odc 305 - Polowanie na byki oraz nowe zasady selekcji
Darz Bór odc 305 - Polowanie na byki oraz nowe zasady selekcji
Odsłon: 54502 | Ocena: 681 | Czas: 25m 23s |


Szukaj
Dyskusja:


Darz Bór odc 305 - Polowanie na byki oraz nowe zasady selekcji Taki ryk to ja slysze jak sasiad na drugi dzien po przepiciu nad kiblem sie meczy
ja odnosnie byka lownego co mowi Przemek moze byc lysy,hahahahahahaha,to maly dodatek zartu,pozdrawiam
Według mnie w każdym odcinku gadasz przez 80% czasu. Oglądam Twoje filmy bo lubię patrzeć na byki ,ale jak widzę Twój wizerunek i słyszę co gadasz to mnie krew zalewa. Po drugie myśliwi w Polsce to hipokryci.
Darz Bór
A daj ja ci tak w łeb czczele człowieku
dużo nauki przed Tobą,Ale gdzie się uczyć jak nie w łowisku😁
Strach do lasu wychodzić bo Cię jeszcze odstrzelą... :/
Super podoba mi się to podejście. Szkoda silnych ładnych byków z pięknym porożem , niech koledzy,młodzieży szuka ich pięknych zrzutów i niech dają im wielką radość. Ale niestety sporo myśliwych o tym nie myśli. :(
nie lepiej poczekać aż byki nabiorą masy po rykowisku i dopiero później strzał może mi ktoś wytłumaczyć ?
Witam, czy nie wstyd wam strzelać do byków w czasie rykowiska? Członkowie pzł powinni sami wystąpić do ministra o zaprzestanie tego procederu. W tym nie ma żadnej logiki. A z tymi kryteriami oceny to już brak słów. Większość to krowy na łańcuchu od dzika nie odróżnia.
Dlatego boję się chodzić po lesie żeby mnie nie zastrzelili
Oby wszyscy myśliwi tak wabili żeby jelenie uciekały do lasu to byczki w rykowisko miały by trochę więcej spokoju D.B.
niezmiennie uważam, że okres godowy powinien być świętem jeleni i nie powinno się zabijać w tym czasie tych zwierząt. Od 1 października jest sporo czasu na wykonanie planów. We wrześniu w lesie jest sporo ludzi. Coraz więcej ludzi nasłuchuje byków. Po co mnożyć ryzyka wypadku? W końcu polowanie w okresie rykowiska to pozostałość czasów dworskich, a dziś ani dworów ani dworzan, a broń doskonalsza o niebo. Po co, pytam, po co ta śmierć i krew w wyjątkowych dla jeleni chwilach. Natura i tak ma lepsze mechanizmy selekcyjne niż najlepszy selekcjoner.
O losie kto mu dał ta tube, tylko rykowisko psuje . Pełny profesjonalizm panie🤣😂
jak chodzi o wabienie to jeszcze dużo dużo dużo pracy😊 lepiej niech kolega sobie jeszcze pojeździ z kimś doświadczonym
Pan redaktor zapomniał, że jeśli zaczął się odzywać głosem byka młodego, to tym głosem powinien się odzywać do końca. Byka ewidentnie spłoszyła zmiana głosu.
Kiedyś chciałem zapisać się do koła łowieckiego niestety jest tak ciężko ze się nie da proponowano łapówkę za załatwienie dostania się do koła bo im się wydaje ze tylko wybrani mogą z trąbka w dupie i piórkiem w kapeluszu na tym pasja z łowiectwem się zakończyła bo w Polsce nie ma pasji do strzelectwa nawet sportowego o dostępie do broni nie wspomnę na drugim miejscu po Rumunii jesteśmy ale Z Jednym się nie zgodzę w Polsce nie ma prawa ziemi mianowicie myśliwi w Polsce nie powinni mieć prawa dokonywać jakich kolejek odszczałow zwierzyny na terenach prywatnych bez zgody właściciela ziemi mogą tylko polować na państwowych terenach ale nigdzie indziej nie powinni mieć prawa tak jest w Wielkiej Brytanii i tu zezwala prywatnym osobom posiadaczom ziemi (rolnikom) dokonywać odszczałow (polować) na swoim terenie i posiadać broń długa śrutowa bez żadnego problemu na która od 10lat sam posiadam tutaj nie posiadam ziemi tutaj wiec muszę się pytać właściciela ziemi (farmera)rolnika czy mogę strzelać na jego terenie .dlatego pisałem do wielu organizacji w Polsce o zmianie w prawie o zabronieni myśliwym polować na terenach prywatnych bo ja na swoim terenie nie mogę polować chociaż płace podatki za ziemie a myśliwi nie płacąc polują na mojej ziemi i liczę na to ze się zmieni niedługo
Jaką kamerą nagrywacie?
Te zasady selekcji to porazka na OHZcie gdy przyjezdzaja dewizowcy nie istnieja strzelaja 5letnie byki koronne
Selekcja hm...
jak to jest ze na ALLEDROGO można kupić nie wiercone parostki kozłów ,poroża jeleni i inne na podkładkę do wyceny kto to sprzedaje i KTO TO KUPUJE jak to jest z tą etyką selekcjonerską NO I LEGALNOŚCIĄ TEGO PROCEDERU.