Darz Bór odc 315 - Hubertus Pułtuski 2018
Darz Bór odc 315 - Hubertus Pułtuski 2018
Odsłon: 15907 | Ocena: 330 | Czas: 27m 54s |


Szukaj
Dyskusja:


Darz Bór odc 315 - Hubertus Pułtuski 2018 Tusk
Lepiej pół jak cały
Pozdrowionka OHZ poligon Drawski
Łapka leci jak zawsze,dzięki kolego Przemku za tak kształcący program.Sam jestem na starzu u nas w kole a córka w Maju ma już egzaminy.Dzięki wam mogliśmy pogłębić swoją wiedzę i pasję łowiecką,dzięki i DARZ BÓR
Najlepszy kanał łowiecki
Uwielbiam oglądać magazyn łowieckie Darz Bór
Słuchajcie widzowie ja też nagrywam wyprawy z lasu możecie też mnie oglądać jak chcecie
jeszcze raz piszę super odcinek wstajemy z kolan myśliwi byli są i będą DB
jak zwykle super odcinek a jak komuś się nie podoba to nie oglądać i już pzdrawiam ekipę DARZ BÓR
Świetny film jak zawsze:).Mam pytanie do magazynu Darz Bór może kiedyś mnie odwiedzicie tyle lat was oglądam uczestnicze w dyskusji.Napewno jeździcie nie daleko mnie drogą krajową numer 240.Nie mówie by przyjechać do mnie i kręcić odcinek ale tak skręcić z szosy wjechac do mnie by mnie zobaczyć chciałbym was zobaczyć uścićnąć dłoń zrobić sobie zdjęcie pamiątkowe.Z Panem Przemkiem i ekipą i Panem Jarkiem i ekipą:)
klimat wokół łowiectwa robi się coraz lepszy. Szkoda że nie można powiedzieć tego o kołach łowieckich i ich członkach co za obluda i zakłamanie. Pokazujecie jak powinno być - pokażcie jak jest ?
Jeśli łania odłączyła się od stada żeby urodzić ciele to co się dzieje z cielakami z poprzednich lat? Pisze że zostają z łanią do 3 roku życia. Bardzo proszę o odpowiedz.
Świetny odcinek. Darz Bór! :)
Uwielbiam magazyn łowiecki DARZ BÓR mega robota Panowie DARZ BÓR 🖐🖐🖐
Darz bór panowie
tydzień temu pisałem o egzaminach które dziś mnie czekały PZŁ SIERADZ i muszę się pochwalić że pisemne i ustne zdane, stres był ogromny ale mimo to udało się👍👍👍👍👍👍😀😀😀
Gdzie mozna znalez łuski z polowania