Darz Bór odc. 74 - Dziewczyny na łowach cz. 1
Darz Bór odc. 74 - Dziewczyny na łowach cz. 1
Odsłon: 241734 | Ocena: 360 | Czas: 25m 15s |


Szukaj
Dyskusja:


Darz Bór odc. 74 - Dziewczyny na łowach cz. 1 Jest co podupcyć po polowaniu i wypiciu butelki whisky.
takie to by popieścił dziewczyny
19.17haha
Darz Bór i łapka w Górę. 5:43 Naganka;)
19.01 bardzo sympatyczna "Diana ":-)
Co się teraz z ludźmi porobiło to głowa mała. Karmieni papką z fejsa i TVN wyrobili sobie mało autorskie opinie, nie mają pojęcia o łowiectwie, ale do głupkowatych wypowiedzi i obrzucania błotem to pierwsi...Żal, co się dzieje z tym narodem.
Pani z 1.30 i z 19 minuty ŚLICZNA !! Pozdrawiam
ale szmaty
walic dziadów aby na was polowali
MAM NADZIEJE ŻE WSZYSCY SIĘ WZAJEMNIE UPOLUJĄ…CO ZA SYF……………………..BANDA IDIOTÓW
a ja z innej strony jak chce miec sztucera musze posrane ambony przez rok budowac i mysliwym byc strzelac do zwierzat ja nie chce mam blokade do niszczenia istoty zywej zargon wojskowy siły zywej sztucer w razie napasci np rosjan na polske oo
Banda popaprańców sadystów. To nie polowanie, to zorganizowana rzeź, bez możliwości ucieczki zwierzęcia. Polujcie sobie na piechotę z nożem. Banda słabeuszy, nawet pewnie biegać nie potraficie. Dla was kontakt z przyrodą oznaczać musi śmierć mieszkańca lasu.
Wszystko fajnie tylko róbcie jakis przesiew pod katem psychologicznym przyjmujac ludzi do tych kół łowieckich. Nie trudno jest znalezc na polskim youtubie filmy nakrecone przez mlodych mysliwych rechoczacych i znecajacych sie nad ranną zwierzyną. Az zal to ogladac. Jak ktos ma sklonnosci sadystyczne i nie równo pod sufitem, nie powinien dostawac broni do reki ani tym bardziej licencji na jej posiadanie. Wlasnie wy sami jako srodowisko mysliwych powinniscie zadbac o to zeby takich osobników ze swojego grona usunac i skonczy sie nagonka publiczna na was. Pozdrawiam.
Fajny program ale po co ten seksizm?
Pozdrawiamy wszystkich Widzów magazynu Darz Bór i jednocześnie przepraszamy za poziom niektórych wpisów. Nie kasujemy ich dlatego, aby codziennie przypominały nam jaka jest między nami różnica:)
Kowalski? Wezmę cie na ambonę i chapniesz mi dzidę głupku. Pokażę ci wzorowe łowiectwo. I nie mówcie do niego per kolego, bo to ciota. Darz!!!
Ssijcie pały głupie cipy a nie mordować zwierzęta 
Super ? Jest na co oopatrzec
naganiacze powinni miec kamizelki kuloodporne
Niech sie zajmą czymś innym a nie zabijają pojebani xd jeszcze dla zabawy no japierdole xd... Polska schodzi na psy