Galop na Rudym (OJ Skręt 2012)
Galop na Rudym (OJ Skręt 2012)
Odsłon: 1045 | Ocena: 7 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


Galop na Rudym (OJ Skręt 2012) Rudzio kochany <3. Uwielbiam go =3.
Masz rację. Niektórzy byli tacy nie ten-teges -.-'.
No... fakt. Byli tacy ludzie.
Ja nie uważam się za beznadziejną. Szkoda, że tak uważasz... :(
Przede wszystkim w Skręcie nie ma narowistych koni a jak ktoś chce poszaleć na płoszącym się i brykającym rumaku lub chce się ścigać to faktycznie pomylił obozy. Nie znajdzie tu też 1,5 godzinnych terenów z galopami przez godzinę bo tu się konie szanuje i nie przemęcza w lato takimi galopami, zwłaszcza że konie jednak te kilka godzin chodzą. Są konie "do przodu" i są konie "do pchania", są konie wrażliwe na sygnały ale jednocześnie nie odpalające z byle powodu. Każdy coś dla siebie znajdzie.
Na każdym obozie jest inaczej dla jednego spokojny koń może być "za łatwy" a dla innego idealny.Przecież nie posadzicie laika na konia z temperamentem lub narowistego no nie?Ja uważam,że jeśli potrafisz jeździć to na każdym koniu będzie dobrze.
No i ja wyniosłam wiele ale nie pod względem samej równowagi w siodle itp. ale pod względem rozumienia koni, ich sposobu myślenia, ich zachowań. Obozy te zmieniły wiele w moim "końskim światopoglądzie", nauczyłam się wiele, wyniosłam dużo, zwłaszcza z tego "psychologicznego" punktu widzenia, poznałam wspaniałych ludzi i wspaniałe konie, tęsknie za tym miejscem i dużo mu zawdzięczam. Ale ja nie nastawiałam się na ostre treningi z dosiadówką tylko na wakacje.
Przynajmniej jeździmy bezpiecznie a nie jak na niektórych obozach- jazda galopem nie patrząc, że ktoś zleciał. Co tam, reszta jedzie dalej, jeździec w rowie a koń z przekrzywionym siodłem galopuje. Tak, na takich obozach to się można wiele nauczyć. Ja nie jadę po to żeby się ścigać czy żeby zlecieć, połamać się itp tylko odstresować, przebywać z końmi, zrozumieć je a do tego Skręt jest dobrym miejscem, można przełamać jakieś strachy np. po upadku bo konie najspokojniejsze na świecie.
oooooo <3 Rudy ;*
Ruuudyyyyyyy ♥♥♥