HUBERTUS 2019🐎🦊 GALKOWO🌟🍾MAZURY🔝
HUBERTUS 2019🐎🦊 GALKOWO🌟🍾MAZURY🔝
Odsłon: 6806 | Ocena: 264 | Czas: 22m 11s |


Szukaj
Dyskusja:


HUBERTUS 2019🐎🦊 GALKOWO🌟🍾MAZURY🔝 Hubertus inny niż nasz, ale też ciekawy. Urozmaicony. :)
Kaspian Filip i do Korea z mojej stajni
💖💖💖
Super relacja. Teraz widzę że jazda konno wymaga niesamowitej sprawności! Jakbym tak z godzinę pojezdzila to pewnie przez tydzień nie mogła stanąć prosto 🤣 mam pytanie o co chodzi z tą przeprawą przez rzekę :) to taka 'pokazówka' do zdjęć, jakaś konkurencja kto lepiej czy po prostu konie muszą kopytka zamoczyć? :)
Ale super impreza Kinga! Nigdy nie widzialam tyle pieknych koni w jednym miejscu. A te czarne na pastwisku - sa po prostu cudne 😍 Jeszcze raz dzieki za fajnie spedzony wieczor i za kolacje 💋 Kocham koniki i Was - Gwiazdy!
Ja mam 20 10 stres xd
Wspaniały film ;) Chciałam jeszcze bardzo Wam podziękować za filmiki, a w szczególności te o koniach. Tak się na nie napatrzyłam, że w te wakacje właśnie będąc w Krynicy Morskiej zaciągnęłam męża i syna do Sztutowa gdzie po raz pierwszy jeździłam konno. Mieliśmy tam wspaniałe lekcje, po których zapragnęłam tylko więcej i teraz nie wyobrażam sobie, jak mogłam bez tego żyć przez 27 lat. Pozdrawiam.
Bardzo lubię Panie oglądać ale te ciuchy i dodatki premium to nie dla mnie
Nie wiedziałam, że ten Hubertus to taka świetna impreza!!
Pani Karolina, świetna babka! Elegancka i z klasą 🥰
Cudownie!
Jeśli w życiu można mowić o czymś szlachetnym to na pewno są to konie. Super filmik 🙂👍
Kinga pytanie z serii moda w stajni :) Proszę napisz co to za model kasku, że nie wygląda się jak z pociskiem na głowie ;) Będę wdzięczna. Pozdrawiam!
Przepiekny jesienny film. Na szczescie zaden lis nie ucierpial.
Dzięki Kinga za wspaniały film.Konie to takie piękne inteligentne i dynamiczne zwierzęta.Widzę wspaniałą zabawę i Kingę ,która uwielbia swoją bambaryłę.😉
Kingo dzięki ze nam to pokazałaś. Miło było zobaczyć inny świat od tego który mam.Mój jesienny wypad to grzybobranie...a impreza po to drożdżówka i herbata z termosu, która w lesie smakuje wyśmienicie.:)
Extra!Kinga gdyby nie Ty,nie miałabym okazji widzieć jak to święto przebiega.Bardzo dziękuję.Całuje
Cudownie ..dziękuje ze relacje z super imprezy ..
Ale cudownie sie oglądało,piękne foto :)
Coś cudownego 🥰