Jubileuszowy Hubertus Węgrowski 2018
Jubileuszowy Hubertus Węgrowski 2018
Odsłon: 2551 | Ocena: 16 | Czas: 2m 37s |


Szukaj
Dyskusja:


Jubileuszowy Hubertus Węgrowski 2018 Beka chyba zieloni nie mają co robić w domu xd Ci niby ekolodzy straszny gniot który sieje ferment aż raka można dostać, pozdrawiam wszystkich myśliwych (y)
I po co się tak wydurniać ? no błagam was te wasze szopki które odstawiacie co jakiś czas blokując polowania i tak nic wam nie dadzą.Mam pytanie ilu ludzi z waszej organizacji zrobiło rzeczywiście coś dobrego dla dziko żyjących zwierząt ? bo według mnie większość z was jest z miasta i las widzą tylko przejazdem którzy nawiasem mówiąc znalezli sobie sposób na ''zaistnienie'' w świecie bo zwierzęta to napewno macie głęboko w dupie.Dlaczego nie protestujecie pod nadleśnictwami ? to w końcu one narzucają roczne plany łowieckie dla kół odstrzał i tak będzie realizowany i te cyrki nic wam nie dadzą wiecznie tylko narzekacie dla was zbrodnią przeciwko przyrody jest zabicie zwierzątka lub ścięcie drzewa ludzie opamiętajcie się i tak 90% z was je mięso.
I radze wam być ostrożnym XD ten dziadek najlepszy
Macie więcej łap w dół nisz w górę i szacunku do starszych ludzi
Wlazłeś pod pickupa celowo!
Szkoda ze nie dostałeś w ten czerep
Apeluje do wszystkich osób oglądających materiał o własną refleksje,autorzy w opisie podają zarzuty bez żadnego pokrycia i argumentów,nie ma żadnego potwierdzenia na to co piszą.Myśliwy,który w zły sposób odnosił się do osób postronnych najprawdopodobniej został do tego sprowokowany,np. przez nagrywanie i podchodzenie z kamerą pod sam nos.Autorzy nie podają,że według UE to myśliwi mają największy wpływ na eliminacje ASF.Poza tym co ma komunikat Wojewody Mazowieckiego do odstrzału prowadzonego na podlasiu?Czemu nikt nie nagrał przewinień myśliwych?Część przewinien można potwierdzić w urzędzie gminy lub na komendzie policji,dlaczego autorzy tego nie robią?Pzdrawiam i zapraszam do własnej nie jednostronnej refleksji.
jesteście debilami ci co się tam sprzeciwiacie to nie jest tak jak wy myśliće że tylko zabijanie myśliwi robią dużą robote dla gospodarki głupki
DarzBor Mysliwym i Lesnikom! Na pohybel idiotom i ignorantom mieniacym sie obroncami zwierzat... zenada!
jakby tym debilom płacili za ratowanie bądź co bądź żywej rzodkiewki to leżeli by przed straganami jak Rejtan a reszta tępych ludzi by im biła brawo . Jak jesteście takimi bohaterami to idźcie bronić małych dzieci które są krzywdzone codziennie przez swoich rodziców. Katowane i poniżanie zarówno psychicznie jak i fizycznie. Myśliwi byli , są i będą i tego nie zmienicie. Masz tyle odwagi żeby stanąć przeciwko pijanemu ojcu przed którym kleczy od kilku godzin zaplakana córka bo ma karę za to że prosila żeby nie był jej matki ? Nic wiesz o życiu mając dwadzieścia lat , może jedynie to że z pewnością myśliwy nic ci nie zrobi nawet jak mu wymyślasz to ma o wiele więcej do stracenia niż ci się wydaje. Jesteś kozak to jedź na warszawską prage i postaw się niesprawiedliwosci w postaci patologii w rodzinach a nie temu że ktoś ci kazał walczyć z myśliwym i. w imię czego ? sam tego nie wiesz i nie rozumiesz . szkoda mi takich obdartusow z tych organizacji które robią biznes dzięki ludziom wabionym" w słusznym celu" a tak naprawdę to sami nie wiedzą po co tam są. wiem co mówię bo znam działanie takich grup. Mam bliską osobę która takim czymś kieruje. ludzie dajce spokój dziś myśliwi jutro pedały potem będą inne grupy społeczne każdy ma swoich przeciwników. jesteście tylko narzędziem które robi kasę dla danych organizacji . ludzie obudzcie się !
Ales wy tepi jestescie ...
Ludzie to co oni piszą to są totalne bujdy. Ci ludzie mają płacone dniowki za takie akcje. Nikt nie strzelał do jeleni, saren a takowe się zdazaly w miocie. Myśliwy został sprowokowany do takiego zachowania dlatego że byli oni wyzywani. Nie było żadnego nietrzeźwego myśliwego i nikt nie uciekł. Po każdym strzelonym dziku dokładnie dezynfekowalismy myśliwego jak i otoczenie dookoła. Nie dajcie się nabrać.