KONIE HUBERTUS 2006-2008 Tuchów Karwodrza (SKRÓT)
KONIE HUBERTUS 2006-2008 Tuchów Karwodrza (SKRÓT)
Odsłon: 3759 | Ocena: 14 | Czas: 2m 39s |


Szukaj
Dyskusja:


KONIE HUBERTUS 2006-2008 Tuchów Karwodrza (SKRÓT) @Dinka89 dzięki wielkie:)... trzeba było również rzucić okiem na skróty z późniejszych lat:) - lepsza jakość:)... 2006-2008 to były początki, tak Hubertusów, jak i mojego filmowania:)... Również pozdrawiam:)
@MrTadeusz1010 To akurat były same początki...:)
Jak zwykle ladnie dobrana muzyczka, ciekawie złączone - choc mi nie pasuje az takie mieszanie scen jak 2 minucie np. Szkoda, ze przeplot nie usunięty, ale to szczegol.
@medic3hs Tak ten Tuchów:) "Rzeczka" piszesz...? Skoro ją znasz, to wiesz co ta "rzeczka" potrafiła zrobić w zeszłym roku...
doskonały filmik , pozdrawiam wszystkich miłośników koni !!!! a w szczególności tych co kochają jazdę konną do zobaczenia !
@skrzacik93 Dziękuję bardzo za słowa uznania... Co do imprezy to serdecznie zapraszamy :). Z koniem, bez konia, jakkolwiek:). Co do ilości koni... tutaj jest ich stosunkowo "niewiele". Rekord w liczbie uczestników został pobity w 2009 roku.
Ale koni:D Jak to oglądam ,to sama mam ochotę tam pojechać:) Świetny montaż!
Two Steps From Hell - Sons of War :-)
No tak... :) Na jednodniową wizytę stanowczo za daleko. Cieszę się, że się filmik podoba. Niedługo mam zamiar zamieścić skrót Hubertusa 2009 (zaraz po tym jak skończę przygotowywać film "pełnometrażowy":-)). Zapraszam do oglądnięcia i pozdrawiam.
świetny filmik, wspaniałe tereny ! pozdrawiam :)