KONIE HUBERTUS 2012 "Konie, wolność i wiatr" Tuchów-Karwodrza (skrót+galopy)
KONIE HUBERTUS 2012 "Konie, wolność i wiatr" Tuchów-Karwodrza (skrót+galopy)
Odsłon: 13340 | Ocena: 74 | Czas: 6m 17s |


Szukaj
Dyskusja:


KONIE HUBERTUS 2012 "Konie, wolność i wiatr" Tuchów-Karwodrza (skrót+galopy) Świetny film. Świetny Hubertus! Świetny montaż! IDEALNIE! :) :)
Kolejny raz dziękuję;-)... Tak jak wspominałem wcześniej, w tym roku pewnie też ograniczę się do krótkiego filmu (chociaż może się jeszcze namyślę;-)).. Nie mniej jednak... Gdybyś była zainteresowana, to mam na youtube wrzucone więcej filmów z Hubertusa 2011 (ogólnie dostępny jest tylko skrót - resztę trzymam tak "dla siebie";-))... Mogę podesłać w celach "poglądowych";-)... Pozdrawiam:-)... P.S. Tak nawiasem mówiąc - mam rodzinę w Jastrzębiu-Zdroju;-)...
Film z 2013 roku na pewno powstanie (no chyba, że się coś nieprzewidzianego zdarzy), ale raczej nie będzie dłuższy... Całkiem długie "relacje" robiłem do 2011 roku (filmy godzinne na płytkach DVD, dla uczestników Hubertusa)... W 2012 roku trochę "odpuściłem".. Tzn. nie byłem w stanie wymyślić, jak w lepszy (niż w 2011 roku) sposób pokazać całą imprezę, dlatego ostatecznie powstał tylko krótki film na youtube. Tak czy inaczej... Dziękuję bardzo za komentarz... Dla takich słów warto robić filmy:-)
Super film i Super wpasowana ścieżka muzyczna!!!!!!!Już nie pamiętam ile razy go oglądałam.Bardzo proszę o kolejny film z Hubertusa 2013 tylko może być dłuższy.POZDRAWIAM!!!!
To chyba najlepszy Hubertus jaki w swoim życiu widzialam!!!!!!!!!!!!Tylko siedzieć i oglądać i oglądać !!!!!!!Proszę o kolejny film z tegorocznego Hubertusa 2013,tylko dłuższy.Podkład muzyczy to po prostu rewelacja.Macie takie kochane koniki i w ogóle Wszyscy jesteście fajni,nie zapominajcie,że macie już wielu fanów,którzy marzą aby kiedyś wyruszyć z Wami.ALA Z JASTRZĘBIA-ZDROJU.POZDRAWIAM GORĄCO!!!!
kolejny raz dziękuję;-)... co do Hubertusa 2013... od 2006 roku są organizowane, więc jak się nic nieprzewidzianego nie zdarzy, to pewnie będzie i w 2013;-)... tak czy inaczej zobaczymy w okolicach listopada... pozdrawiam:-)
świetnie !! brawa!!...... a będzie też HUBERTUS z roku 2013??
Świetne!!!
Dziękuję bardzo:-)...
Super film 3
Dzięki:-)
Uwielbiam ten filmik <3 Poza tym muzyka świetnie pasuje :) Być może gdzieś za rok/dwa będę tam z wami. Pozdrawiam ;)
Aleś Panie Tadeuszu komentarz palnął ;-).. Jaki zamysł operatora???;-).. Toż to jak zwykle tylko "latanie" za końmi było:):)... No może tym razem nie latanie.. W tym roku się nie chciało... Teraz do każdego ujęcia operator samochodem sobie podjeżdżał:-)... W porównaniu do lat poprzednich to spokojne nagrywanie było, ale mimo wszystko z partyzantki:)... Wrażliwość emocjonalną pozwolę sobie przemilczeć:D
No to gratuluje : D i tak mi się podobało i ogólnie fajny pomysł : P
Dziękuję bardzo:-)... Normalnie do tej pory, na koniec przejazdu, mieliśmy zawsze "gonitwę za lisem"... W tym roku zrezygnowaliśmy z tego na rzecz "lisa szukanego"... Galopy były dla tych, co po całym przejeździe nie mieli jeszcze dość:-)... Tym razem koni i samych uczestników było trochę mniej.. Pogoda nam dość nie dopisała... Ale i tak było fajnie:-)... Mój pierwszy Hubertus na koniu:-)... Pozdrawiam:-)..
Wiesz co? Ty po prostu masz dryk do montazu. Do filmowania zreszta tez, ale nawet najlepsze ujecia bez montazu beda nieciekawe. U operatora widac konkretny zamysł i jego realizacje. Duze brawa. I ta wrazliwosc emocjonalna przy montazu. Chlopie - Kupuje Cie :D A czuje ze taaanio nie bedzie oj nie nie
Wiesz co? Ty po prostu masz dryk do montazu. Do filmowania zreszta tez, ale nawet najlepsze ujecia bez montazu beda nieciekawe. U operatora widac konkretny zamysł i jego realizacje. Duze brawa. I ta wrazliwosc emocjonalna przy montazu. Chlopie - Kupuje Cie :D A czuje ze taaanio nie bedzie oj nie nie
Super :D Piękne konie i super pomysł na galop :) no i piękny galop oczywiście ^ ^ Zazdroszczę tylu koni na hubertusie :D Bardzo mi sie podoba :)
Dziękuję bardzo:-)... Pozdrawiam:-)
świetne =D two steps from hel jako podkład w trakcie gonitw po prostu rewelacja:D