KONIE Tuchów Karwodrza "Test GoPro" - Horses with the GoPro (without Anti-Fog inserts)
KONIE Tuchów Karwodrza "Test GoPro" - Horses with the GoPro (without Anti-Fog inserts)
Odsłon: 2871 | Ocena: 15 | Czas: 3m 32s |


Szukaj
Dyskusja:


KONIE Tuchów Karwodrza "Test GoPro" - Horses with the GoPro (without Anti-Fog inserts) @infowideo dzięki Marku... ten film akurat powstał przez "przypadek"... na marginesie... strasznie dawno nie sprawdzałem co tam u Ciebie słychać... tylko tyle co widziałem, że dość pracowicie spędzasz czas... obiecuję, że jak tylko ogarnę się z robotą i będę mógł poświęcić Twoim filmom odpowiednią ilość uwagi, to na pewno "Cię" odwiedzę... pozdrawiam:)
@skrzacik93 :)... na razie faza testów. Mam nadzieję, że do 22 października uda mi się przećwiczyć wszystkie warianty:). Na Hubertusie będę chciał przymocować ją na plecach "lisa" podczas gonitwy, tak, żeby nagrywać goniących jeźdźców. Ruchy głowy konia są nieuniknione, a to wyjątkowo wpływa na odczucie stabilności nagrania. Film z kamery na kasku znajdziesz jak wpiszesz "Hubertus u Gruchy", tylko, że ja nie chciałem Bratu na głowę sprzętu pakować w czasie wyjazdu rekreacyjnego:)
Moim zdaniem takie kamery są świetne i ta b.ładnie nagrywała obraz, kadr tez mi się podobał, ale nie jestem fachowcem;) Fajne nagranie z perspektywy jeźdzca- może jednak kamera na kasku byłaby lepsza jeżeli chodzi o widoczność innych jeźdzców(choć zależy jak jeździec ją trzyma, u mnie co chwila byłby widok na końską głowę;)) A koń macha głową zazwyczaj przy za mocnym kontakcie :> Mogą mu też przeszkadzać karabińczyki przy wędzidle-nie są tak ,,elastyczne" i amortyzujące jak skóra, pozdrawiam;D