"Niedziela Przyjaciół " - Ośrodek Rekreacji Konnej - Hotel - Karczma "Stara Stajnia"
"Niedziela Przyjaciół " - Ośrodek Rekreacji Konnej - Hotel - Karczma "Stara Stajnia"
Odsłon: 781 | Ocena: 16 | Czas: 2m 49s |


Szukaj
Dyskusja:


"Niedziela Przyjaciół " - Ośrodek Rekreacji Konnej - Hotel - Karczma "Stara Stajnia" Dziękuję, życzę miłej wiosny, najlepszych życzeń, przyjacielu Zibi, wielu gorących uścisków z Rosji do Polski, zdrowia i sukcesu! świetny film, dzięki za wsparcie, mój przyjacielu Zibi, powodzenia i życzenia dla ciebie! Do zobaczenia i twój piękny kanał, mój przyjacielu Zibi! masz bardzo piękny i ciekawy film, naprawdę lubię odwiedzać Twój kanał i oglądać wideo, dzięki za wsparcie, mój przyjacielu Zibi, naprawdę doceniam twoje wsparcie, powodzenia i najlepsze życzenia! sukces dla Ciebie i Twojego pięknego kanału!
Dziękuję, dobre zimowe dni, najlepsze życzenia, mój przyjacielu Zibi, wiele gorących uścisków z Rosji do Polski, zdrowie i sukces! Świetne wideo, dzięki za wsparcie, mój przyjacielu Zibi, życzę powodzenia i najlepszych życzeń! Do zobaczenia i twojego pięknego kanału, mój przyjacielu Zibi! masz bardzo piękne i interesujące wideo, bardzo lubię odwiedzać Twój kanał i oglądać wideo, dzięki za wsparcie, mój przyjacielu Zibi, naprawdę doceniam twoje wsparcie, szczęście i najlepsze życzenia dla ciebie! sukces dla Ciebie i Twojego pięknego kanału! dobry piątek w noc od czwartku do piątku, spójrz na księżyc, piątek, piątek, który kocha, niech marzy! najlepsze życzenia
Dziękuję, dobre jesienne dni, najlepsze życzenia, mój przyjacielu Zibi, wiele gorących uścisków z Rosji do Polski, zdrowie i sukces! świetne wideo, dziękuję za wsparcie, przyjacielu Zibi, życzę powodzenia i życzę Wam! Do zobaczenia i twojego pięknego kanału, mój przyjacielu Zibi! masz bardzo piękne i interesujące wideo, bardzo lubię odwiedzać Twój kanał i oglądać wideo, dzięki za wsparcie, mój przyjacielu Zibp, naprawdę doceniam twoje wsparcie, powodzenia i najlepsze życzenia dla ciebie! sukces dla ciebie i twojego pięknego kanału, mój przyjacielu Zibi!
So beautiful video my friend Zibi. Really nice place. Greetings. Antonio.
Zibi my dear friend, nice edition, very nice music and video. thank you. i like it. i looked with pleasure to the end.
happy week. greetings, Carlos
Very nice video 🎞!!! thank you!!👍13
Jeżdżę w tamtej stajni :D
Dziękuję Basiu za serdeczne, przyjacielskie słowa , ciepło Basiu pozdrawiam.
Dziękuję Ewo , udała nam się ta pierwsza tak ciepła kwietniowa niedziela , zasługa także naszych wspaniałych Przyjaciół. Pozdrawiam.
Dziękuję Tereniu za pamięć o mnie , wzajemnie pięknych wiosennych najbliższych dni życzę .Ciepło Tereniu pozdrawiam.
Kocham zwierzęta , uwielbiam konie ale odwiedziny w tym miejscu były krótkie , to taki sygnał że coś takiego istnieje. Dla nas było to przemiłe zakończenie niedzieli spędzonej na łonie natury ,pierwszej wiosennej w tym roku .Cykl spotkań nazwałem "Niedzielą Przyjaciół" , już wiele atrakcyjnych miejsc "wokół nas" czyli w Wielkopolsce zwiedziliśmy .Dziękuję Kuba za pamięć o mnie , serdecznie pozdrawiam .
Wspaniała przyjacielska niedziela..takich Ci życzę jak najwięcej.Bardzo ciekawe miejsce.Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.miłego nowego tygodnia życzę Ewa:)
PIĘKNA PRZYJACIELSKA NIEDZIELA :)))) POZDRAWIAM I ŻYCZĘ NASTĘPNYCH I TAK UROCZYCH JAK TE KONIKI!!!!!!
...dziękuję Ewelinko za jak zwykle cenny komentarz i życzę Ci spełnienia marzeń ...taka rekreacja na koniu na pewno jest wspaniała....czekam na opis Twoich doznań ...ciepło Ewelinko pozdrawiam
.cała przyjemność po naszej stronie Dorotko ....dziękujemy za kolejną wspólna Niedzielę Przyjaciół...są niezwykłe...gorąco Dorotko pozdrawiam..
dziękuję Elu za kolejny miły i serdeczny wpis......dla takich jak Ty Przyjaciół waro coś podobnego tworzyć,..gorąco pozdrawiam...
dziękuję Tereniu .,może kiedyś razem pospacerujemy po tym wielkim obiekcie.....pozdrawiam...
Wspaniały spacerek, pozdrawiam serdecznie.
Piękne miejsce.Zbyszku wspaniałe fotki,które cudownie opracowałeś.Pozdrawiam cieplutko.
bardzo miłe chwile spędziliśmy w tym miejscu.... cudna pogoda.. zadbane , urocze miejsce... stajnia czysta , wręcz pachnąca... doskonałą kuchnia.... a przede wszystkim doskonale towarzystwo... bardzo dziekujemy za ten spacer.... pozdrawiamy serdecznie...