Niemiecka policja pacyfikuje ekologów w lesie Hambach
Niemiecka policja pacyfikuje ekologów w lesie Hambach
Odsłon: 3380 | Ocena: 25 | Czas: 1m 2s |


Szukaj
Dyskusja:


Niemiecka policja pacyfikuje ekologów w lesie Hambach Jebani frajerzy, by mi tak z lapami podejchal to bym go kopnal do ksiezyc a skapnal by sie co sie wydarzylo po ladowaniu.
Jak zwykle policyjne kurwy.
u nas jak by tak było to by merkelowa czołgi wysyłała jak do swoich.A tam jeden zjeb przeciez spadł na sój pusty kwadratowy łebi i się zabił.To junkers łapownik oszust na miliardy nawet się nie zająknął na ten temat.Tak samo jak o swoim kraju który prał pieniądze ukradzione z całej europy.
banda mordeców.Przez wasze wiatraki ginie miliony ptaków rocznie.Zielona energia prze chuj.
Aż miło popatrzeć.
Dziwi mnie całkowity brak informacji w TVP i innych mediach o aferze z silnikami TDI od grupy VW. Jak ja zrobię kogoś "na wnuczka" to info jest wszędzie, a jak wielka korporacja działająca z premedytacją oszukała miliony ludzi i teraz truje kolejne miliony to cisza. W USA VW zapłacił miliardowe odszkodowania, odkupuje samochody od użytkowników, a w Polsce cisza. Chcemy odszkodowań za II WŚ od Niemców, a teraz dajemy się truć za nasze pieniądze. Nie jestem jakimś wielkim ekologiem, ale drażni mnie to, bo teraz jesteśmy śmietnikiem Europy, wszyscy na na krzyczą bo CO2 i tak dalej, a na ulicach 2/3 samochodów to TDI od VW i cisza.
No i ci się kurwa niepierdolą
No dobra - a ciapatymi gwałcicielami nie mogą się zająć przy okazji?
Bo że wpier-ol "ekologom" to rozumiem.