Spała pokot krwawy rytuał 2016
Spała pokot krwawy rytuał 2016
Odsłon: 48193 | Ocena: 387 | Czas: 2m 55s |


Szukaj
Dyskusja:


Spała pokot krwawy rytuał 2016 obrońcy przyrody chorzy psychicznie ludzie wystarczy popatrzeć na ten filmik do psychiatryka
XD
Tymczasem na Podlasiu
król podlasia zwołuje święto.
Nie koloryzowane
Debilizm w czystej postaci.
Co to w ogóle za argumenty, że myśliwi dokarmiają w zimie zwierzęta? A ktoś zapytał po co dokarmiają? Żeby przetrwały zimę i mieli do czego potem strzelać. Nie twierdzę, że polowania są same w sobie złe, bo człowiek od zawsze polował, sam lubię pieczeń z dzika czy jelenia, a też nic przyjemnego jak lisów jest za dużo i kury podbierają. No ale żeby to potem układać, chwalić się i sobie nagrody przyznawać? Za zabijanie bezbronnych zwierząt? Jakoś nigdy nie słyszałem żeby w rzeźniach rozdawali medale za to, że np. pan Mietek przez 20 lat pracy w zawodzie ubił prądem 10 tysięcy świń. Zabijanie zwierząt nie powinno być dyscypliną sportową, tyle w temacie.
Powiem tak. Pajace w kapelusikach wygrywają na trąbkach i z czegoś się cieszą
Barany na rozkładzie
Merytorycznie. Jeśli skutki tej oto manifestacji będą procentowały w czasie tak jak działania waszej organizacji z 2009r w sprawie puszczy białowieskiej to współczuje tym zwierzętom (tym co przeżyły rzecz jasna)
Smutna jest prawda taka ze wszyscy przyczyniamy sie do smierci zwierzat czy przez to ze zjemy szyneczke kebabika czy to ze mamy komputery sprzet elektroniczny ktorych wyprodukowanie utylizacja skladowanie powoduje skarzenie. Używacie samochodow ktore w
Emituja spaliny do nich trzeba pozyskac paliwo co nie raz przyczynilo sie do smierci zwierzat na masowa skale , jeden wyoadek tankowca zabije wiecej zwierzat niz na wszystkich polowaniach w RP . niestety ograniczone umysly widza ze tu sarenka i dzik . a nago biegać suchą trawa sie owinąć!
I wy serio myślicie że takie szopki powstrzymają kontynuację wielo pokoleniowych tradycji
jeżeli można wyasfaltować setki tysięcy km dróg, w czym problem aby zorganizować ogrodzenie, wogół tych pól?


swoją drogą siła charakteru tych ludzi jest godna podziwu, zachowanie policjantki godne politowania...
- w końcu to zbrojna zorganizowana grupa przestępcza. Ani ambicji, ani sylwetki fizycznej, ani wiedzy. Żyć na koszt innych tylko by chcieli, nic nie robiąc całe życie.

"jak 100 głupców nie może stać się jednym mądrym, tak i bohaterskiej decyzji nie może wydać stu tchórzy".

---------------------------------------
ludzie nie potrzebują do życia ani mięsa, ani roślin!!! hasło:bretarianizm
ci co leżeli na bykach musieli strasznie walić i szczerze im nie współczyję
Sygnaliści naprawdę czysto grali szacunek
Ludzie piszący te komentarze typu zabijają dla przyjemności są w błędzie . Macie tu przykład z zakładów mięsnych . Zabijają dziennie tysiące świń a wy jecie później tą wieprzowinę z przyjemnością czy nie .
Co za ludzie dlaczego zabijają zwierzątka dla jakiegoś chorego rytuału który nawet nie istnieje boze ludzie zlitujcie sie
A wy sądzicie że mięcho pochodzi z biedronki czy lidla żenada
Pokot to okazanie szacunku zwierzynie , a to co zrobili jest niedopuszczalne
Hej, a kotleciki smakują?
A ja tak sobie myślę...jeśli ludzie są tacy niedobrzy jak ktoś pisze w komentarzu niżej to mam propozycję rozwiązania tego problemu. Jeśli ktoś podziela zdanie Mariusza Nowaczyńskiego (czyt. poniżej) to proponuję aby strzelił sobie w łeb. Im mniej takich jak wy tym lepiej dla reszty ludzi i pozostałych gatunków. A za zakłócanie pokotu powinna być grzywna. I część od razu zmądrzeje.
Pacze i pacze i tak se myśle ,że ni mam duszy bo w sumie mogli by jeszcze tych co tulą zwierzynę wystrzelać .