Spała pokot krwawy rytuał 2016
Spała pokot krwawy rytuał 2016
Odsłon: 45408 | Ocena: 377 | Czas: 2m 55s |


Szukaj
Dyskusja:


Spała pokot krwawy rytuał 2016 Powiem tak. Pajace w kapelusikach wygrywają na trąbkach i z czegoś się cieszą
Barany na rozkładzie
Merytorycznie. Jeśli skutki tej oto manifestacji będą procentowały w czasie tak jak działania waszej organizacji z 2009r w sprawie puszczy białowieskiej to współczuje tym zwierzętom (tym co przeżyły rzecz jasna)
Smutna jest prawda taka ze wszyscy przyczyniamy sie do smierci zwierzat czy przez to ze zjemy szyneczke kebabika czy to ze mamy komputery sprzet elektroniczny ktorych wyprodukowanie utylizacja skladowanie powoduje skarzenie. Używacie samochodow ktore w
Emituja spaliny do nich trzeba pozyskac paliwo co nie raz przyczynilo sie do smierci zwierzat na masowa skale , jeden wyoadek tankowca zabije wiecej zwierzat niz na wszystkich polowaniach w RP . niestety ograniczone umysly widza ze tu sarenka i dzik . a nago biegać suchą trawa sie owinąć!
To kompletny brak szacunku i skurwysyństwo wvrew pzł co tu się zdarzyło nie rozumiem dlaczego nie połorzą się w sklepie na dziale mięsnym lub w ubojni gdzie zwierzęta z zimnom krwią są mordowane i zabijane tylko wy zakłucacie najpiękniejsze co myśliwi robią a mianowicie oddanie cześci zwierzynie za to że św. Hubert podarzył nam ją. Wszyscy ekolodzy to osoby z zaburzeniami i osoby kture nie wiedzą ci to znaczy siedzieć dniami i nocami na ambonach lub w polach aby dzik8 się nie mnorzyły niech się nie wypowiadają. Guwno wiecie i guwno muwice. Pierdolenie o eko, eko zostawcie temu kto kocha naturę i pragnie nie dać dziką wchodzić w tereny zabudowane. Nie chcecie myśliwych, proszę bardzo. Wydzielić obszar np. 100 ha zagrodzonego pola w wpuścić 2 dziki. Gwarantuje że po 3 mieś. Było by ich już łącznie 10 i ich populacja na tym terenie będzie rosnąć w gurę dopuki nie będà się już mieścić a szkody na 1m2 będą wynosić majątek. Sprubujmy tylko ciekawe kto będzie tego pilnował no i oczywiście płacił. Pozdrawiam chłopak z wśi (13 lat) .#dziecipolująibędą #polowanie #PZŁ #Darz Bór
I wy serio myślicie że takie szopki powstrzymają kontynuację wielo pokoleniowych tradycji
jeżeli można wyasfaltować setki tysięcy km dróg, w czym problem aby zorganizować ogrodzenie, wogół tych pól?


swoją drogą siła charakteru tych ludzi jest godna podziwu, zachowanie policjantki godne politowania...
- w końcu to zbrojna zorganizowana grupa przestępcza. Ani ambicji, ani sylwetki fizycznej, ani wiedzy. Żyć na koszt innych tylko by chcieli, nic nie robiąc całe życie.

"jak 100 głupców nie może stać się jednym mądrym, tak i bohaterskiej decyzji nie może wydać stu tchórzy".

---------------------------------------
ludzie nie potrzebują do życia ani mięsa, ani roślin!!! hasło:bretarianizm
ci co leżeli na bykach musieli strasznie walić i szczerze im nie współczyję
Sygnaliści naprawdę czysto grali szacunek
Ludzie piszący te komentarze typu zabijają dla przyjemności są w błędzie . Macie tu przykład z zakładów mięsnych . Zabijają dziennie tysiące świń a wy jecie później tą wieprzowinę z przyjemnością czy nie .
Co za ludzie dlaczego zabijają zwierzątka dla jakiegoś chorego rytuału który nawet nie istnieje boze ludzie zlitujcie sie
A wy sądzicie że mięcho pochodzi z biedronki czy lidla żenada
to przypomina mi indiańskie podziękowanie zabitej zwierzynie za to że daje pożywienie ( np. dziękowanie duchowi bizona ), napewno lepsze od zachodnich obozów koncentracyjnych dla zwierząt (np farm kur w USA). Jednak polacy to indianie europy : ) to romantyczne. Dla przeciwników polecam kreskówkę disneya ,,król lew" gdzie ów król tłumaczy synowi krąg życia , że jedne zwierzęta zjadają drugie, w określonym łańcuchu pokarmowym i taki jest porządek dżungli.
Pokot to okazanie szacunku zwierzynie , a to co zrobili jest niedopuszczalne
Hej, a kotleciki smakują?
A ja tak sobie myślę...jeśli ludzie są tacy niedobrzy jak ktoś pisze w komentarzu niżej to mam propozycję rozwiązania tego problemu. Jeśli ktoś podziela zdanie Mariusza Nowaczyńskiego (czyt. poniżej) to proponuję aby strzelił sobie w łeb. Im mniej takich jak wy tym lepiej dla reszty ludzi i pozostałych gatunków. A za zakłócanie pokotu powinna być grzywna. I część od razu zmądrzeje.
Pacze i pacze i tak se myśle ,że ni mam duszy bo w sumie mogli by jeszcze tych co tulą zwierzynę wystrzelać .
Apoteoza zabijania
gdyby ludzie wiedzieli jak są zabijane zwierzęta w rzeźni a tu jest honor oddawanie czci
Żałosne...