CWAŁ WYPADEK W TERENIE!!! ACCIDENT ON A HORSE gopro
CWAŁ WYPADEK W TERENIE!!! ACCIDENT ON A HORSE gopro
Odsłon: 266504 | Ocena: 1852 | Czas: 2m 53s |


Szukaj
Dyskusja:


CWAŁ WYPADEK W TERENIE!!! ACCIDENT ON A HORSE gopro Nie rozumiem bić konia choć to ta osoba co na nim jeździła spowodowała panikę konia to jest nie normalne nwm zgłosić to trzeba że bijecie nie winne stworzenia co te stworzenia też mają uczucia
Poprostu tą osoba nie umiała zapanować nad koniem
ten koń bronzowy srał! XD w min: 26 oraz 27 i 28 i 29 XDD to było świetne bo srał jak jechał LOL
Idealny przykład na to dlaczego w terenie jeździmy w zastępie. Dobrze, że ludzie i konie nie ucierpieli.
Aha sorry, że się czepiam, ale raczej to nie był cwał, jak już to wyciągnięty galop. Normalnie cwałem się nie jeździ. A jeśli ktoś doświadczony wam mówił, że to cwał no to ok
Trzeba było się db trzymać
Na takiego konia to cza batoka i tyle
Ta był szypki galop a nie cwał
Ojojoj!
Jej wina za co koń ma dostac w ,,wpierdol"
Ej nic jej się nie stało?
Kasztan miał za krótkie wodze.
Inexperienced rider bailed.
Ludzie no kurde jak macie problem z tym co powiedział w 2:01, to na yt jest taka opcja że można zwolnić nagranie. Więc włączcie to w zwolnionym tempie i się wsłuchajcie.
Kolejny dowod,ze Kon jest zwierzeciem gdzie trzeba umiejetnosci,respektu i poszanowania.To nie zabawka mamy juz tyle przykladow gdzie ,, przyjemna,, jazda zakonczyla sie tragicznie. Piekne zwierze,ale nim go dosiagniemy pamietajmy, on wybiera Jezdzca a nie odwrotnie,.
Ale wypierdolił xD
This was SO stupid.
Wiem, że trochę się spóźniłam, ale... Naprawdę żal mi tej pani. W sensie tego, jak ją ludzie wyzywają w komentarzach. Każdy jeździec spada. I nie zawsze da się odzyskać równowagę i zwolnić konia. A tu Internetowi Instruktorzy ™, każdy choćby był na poziomie WKKW :) + pan nie powiedział "wpierdolić", tylko "pierdol go" = koń w tym momencie nie jest najważniejszy, bo i tak nie ucieknie, a kobiecie mogło się coś stać. Naprawdę, jazda konna to cudowny sport, ale to środowisko... Banda wszystkowiedzących, którzy potrafią tylko agresywnie krytykować innych, chwilowo zapominając o własnych błędach. I to "ja w takiej sytuacji...". Świetnie. Ty to ty, ja to ja, a pani na filmie to pani na filmie.
Rozjeżdżanie się tak podczas galopu jest niebezpieczne...
Tak... Co z tego że dziewczyna spadła jedź łapać konia xdd👌👌 kappa