Wystawcy Hubertus Arena 2016 - część 1
Wystawcy Hubertus Arena 2016 - część 1
Odsłon: 3155 | Ocena: 77 | Czas: 17m 5s |


Szukaj
Dyskusja:


Wystawcy Hubertus Arena 2016 - część 1 Ale ten gościu opowiada banialuki
W życiu nie kupię nic od tego Garbacza... Bydlak morduje zwierzęta dla sportu po całym świecie i jeszcze się tym chwali. Rzygać się chce jak na niego patrzę.
Ja myślałem, że wy inteligentami jesteście a widzę, że bardzo wam ten bydlak imponuje.
Transmije fajne ale jak się maja realne szanse zwierzaków do gości z hiper - super luneta na ambonie ?Jakośjest tu zachwiana równowaga myśliwy-zwierze.
no nieźle
LEMIGO,to dobra i przede wszystkim Polska firma.Sam od kilku lat używam ich obuwia kaloszowego.Myśliwym (i nie tylko) polecam niezniszczalne kalosze Angler Pro,z przeznaczeniem na cały sezon w polskim klimacie.Bardzo dobre są również New Generation!!! i wiele innych.Wysoka jakość i przystępna cena!!! POLECAM!
To WSZYSTKO są trofea tego pierwszego gościa?
Profesjonalna relacja, jak z TVNu 😉 Macie jakieś doświadczenie z butami z Lemigo? Który model do szwendania się po lesie?
Te Wasze transmisje z targów robią robotę, nieraz coś przydatnego można znaleźć czego nie ma na popularnych sklepach turystycznych czy militarnych.
BTW na stoisku silent hunter widać mnóstwo ciekawych rzeczy, których na ich stronie-sklepie nie ma. Wiecie może czy mają na przykład allegro? Do Przemyśla mam kawał drogi :>
Bardzo fajna i pozytywna rozmowa z Silent Hunter. Mam nadzieję że wejdzieczie we wspólne testy.