Egzamin na brązową odznakę PZJ (LKJ Moszna IX 2010) - skoki
Egzamin na brązową odznakę PZJ (LKJ Moszna IX 2010) - skoki
Odsłon: 72147 | Ocena: 242 | Czas: 1m 45s |


Szukaj
Dyskusja:


Egzamin na brązową odznakę PZJ (LKJ Moszna IX 2010) - skoki Czy to Vera Malis??
ona anglezuje (anglezowała, data) w galopie
Ślicznie 👏
Byłam w mosznej wiele razy....I jest moja VERA MALIS!!!😙😙😚😙😚😙
Filmik stary jak swiat, ale czytajac niektore komentarze powiem tak. Patrzac na twoj dosiad to faktycznie troche do zyczenia pozostawial i nie bylo tempa, temu m in bylo to zawachanie na okser.
piękny koń brawo !! (-:
Nie dziwię się że nie zdałaś
Jak dla mnie na mniejszym koniu zdałabyś na 100% ale że dali ci większego konia to już mówi się trudno.Ładnie pojechałaś mimo wszystko.A wy hejty pomyślcie trochę też o tym że w tym wszystkim towarzyszy nam stres i on też potrafi coś popsuć...każdy z nas się uczy na błędach...mam nadzieję że już następnym razem poszło ci lepiej i zdałaś ;) Pozdrawiam :)
Jakiś dziwny ten twój galop taki raczej kłuso-galop . Jak ty zdałaś przecierz nawet łydki w jednym miejscu nie umiesz utrzymać a skoki powinny być płynne a twoje nie są ile ty masz w ogóle lat?
przejazd super ale za duży kon na kucu czy na miejszym koniu byś zdala; (
Jak możecie tak mówić może rzeczywiście zrobiła pare błędów no ale dlaczego jesteście tacy niemili
Brakowało wtedy jeszcze pupy do tyłu w skoku , może też kwestia że najlepiej wtedy by Kasi na kucyku się jechało ten egzamin , teraz ma doświadczenie i pewnie na tym etapie co już jest by mogła zdawać srebną oznakę :) pozdrawiam
Ładnie jedździsz ale anglezujesz w galopie to jedyny błąd
Bylalam w mosznej i to jest vera malis i newsy bardzo spokojna i ta dziewczynka miała szczęście że ją dostała

Dziwie się że dostała tak dużego konia, w stajni gdzie zdawane są odznaki konie powinny być dobierane wzrostowo. Jak na swój wzrost i wzrost tego konia bardzo ładnie pojechała. A po drugie wjeżdżacie na dziewczynke a spójrzcie chociaż na date filmiku. Podziw dla niej i życze progressu na dalsze lata. 
Nie dziwię się że nie zdałaś nie umiesz jeździć
Myslę, że nie zdała, bo wyjechała troche przed miejsce końcowe zatrzymania, trzeba sie ztrzymac przed, bo jak nawet troiche sie wyjedzie, to nie uznają ! Ogólnie ładnie jechała, przesadzacie z tym dosiadem, nie było tak źle, nie wiem czemu nie zdała ( podejrzewam tą koncówkę )
Dobrze że nie zdałaś :P Aby siebie samą ośmieszyłaś, na tej oznace :) Ponieważ wogóle skakać nie umiesz , HAHAHAHA XDDD nie mogę ze śmiechu jak robisz półsiad ? -,- to wygląda jakbyś anglezowała, ale okkk ;PP
ale super :)
Ładnie przejechałaś! : )