IV Hubertus Węgrowski
IV Hubertus Węgrowski
Odsłon: 1917 | Ocena: 13 | Czas: m s |


Szukaj
Dyskusja:


IV Hubertus Węgrowski ja ci powiem wiecej wszystkie bezdomne psy i koty przeroboblibym na karme dla zwierzat , zaoszczedzone pieniadze z niepotrzebnych nikomu schornisk oddalbym bezdomnym LUDZIOM, lubie steki krwiste najlepiej jak sam szlachtuje krowe PYCHA
Nie wyobrazasz sobie zycia bez kiełbaski, tak? Zal mi Ciebie bardzo.
"Weźmiesz też barana z ofiary wyświęcenia i ugotujesz jego mięso w miejscu poświęconym. I będzie spożywał Aaron i jego synowie mięso barana i chleb, który jest w koszu przy wejściu do Namiotu Spotkania. I będą jeść to, co było przebłaganiem za nich, aby ich wprowadzić w czynności kapłańskie i oddzielić jako świętych." (Wj 29, 31-33)
"Powiedz im tak: O zmierzchu będziecie jeść mięso, a rano nasycicie się chlebem. Poznacie wtedy, że Ja, Pan, jestem waszym Bogiem. Rzeczywiście wieczorem przyleciały przepiórki i pokryły obóz, a nazajutrz rano warstwa rosy leżała dokoła obozu." (Wj 16, 12-13)
Mojzesz skladal w ofierze zwierzeta Bogu, Izraelici jedli mieso hodowali i polowali, takze pisanie ze nie zabijaj dotyczy takze zwierzat jest kretynstwem
Domagam się ekskomuniki dla tych bydlaków reprezentujących KK oraz kary za znęcanie się nad zwierzętami i zabicie 30 sztuk z innego powodu niż w obronie własnej.
Swieta racja! Przypominam piate przykazanie dekalogu "Nie zabijaj!"- W zadnym wypadku nie dotyczy to tylko i wylacznie czlowieka, nie ma konkretyzacji typu "Nie zabijaj drugiego czlowieka"! Ziguran, dziekuje za ta notke. Jest zajebista.
masz coś z głową ? lepiej bron dzieci mordowanych w lonach matek to sa dopiero kurwy i zwyrodnialcy ...obluda, bóg dal nam zwierzęta DO ZABIJANIA I JEDZENIA.
"cieszący sie ich strachem, bólem i cierpieniem" Mocno musieli ci przemyć mózg... Precz z ekoterrorystami!