KONIE HUBERTUS 2009 Tuchów Karwodrza (SKRÓT)
KONIE HUBERTUS 2009 Tuchów Karwodrza (SKRÓT)
Odsłon: 2961 | Ocena: 11 | Czas: 2m 20s |


Szukaj
Dyskusja:


KONIE HUBERTUS 2009 Tuchów Karwodrza (SKRÓT) @zygmuntbananek w takim razie życzę powodzenia i z niecierpliwością czekam na filmik :)
@skoczek3 Mam nadzieję, że tak:). Jak tylko uporam się ze wcześniejszymi zobowiązaniami, będę chciał zrobić i umieścić ok 1,5 minutowy skrót z tego roku. Ale to dopiero za jakiś czas, jak zrobię film "pełnometrażowy" (mam do zmontowania ponad 8 godzin materiału z dwóch kamer plus problemy z brakiem czasu):).
@skrzacik93 a filmik z 2010 będzie? :)
@MrKarmelowy No to w takim razie widzimy się za kilka godzin. Odezwij się do "kamerzysty" :-). Pozdrawiam.
@zygmuntbananek O ja cie:) Sama chciałabym mieć taką ostawę do ślubu(może za 10 lat) ;D W każdym razie nie mam do was tak daleko(Mielec), więc kto wie, może kiedyś odwiedzę:) Dziękuję za subskrybcje i rzecz jasna odwdzięczam się tym samym! ;)
@skrzacik93 Przepraszam, drobna pomyłka w obliczeniach... Przeglądnąłem film... Było w sumie 9 bryczek tak jak mi się wydawało, ale jedna była jednokonna. Tak więc było 19 jeźdźców i "tylko" 17 koni w zaprzęgach:)
@skrzacik93 Oczywiście, że tak. Troszkę nam się termin imprezy przesunął w czasie (miała się odbyć 23.10, ale w tym terminie wypadł ślub w rodzinie "koniarzy", podczas którego odprowadzaliśmy Parę Młodą pochodem złożonym z 19 jeźdźców i 18 koni w zaprzęgach:)). Planowany termin Hubertusa 2010 to 6 listopad (o ile pogoda pozwoli). Jeżeli nie, to pierwsza kolejna ładna sobota.
a 2010 będzie? ;)
Film rzekłbym świetny - wspaniale połączona muzyka z wizją, gratuluję.
"nie dopisała" to mało powiedziane:). Tyle, że gdyby świeciło słońce to by było zbyt idealnie:):). Mimo wszystko taka pogoda też miała swój urok. Raz, że jest co wspominać, dwa - ta panująca wokół mgła, konie z niej wyjeżdżające - wszystko to sprawia niesamowite wrażenie.